کت و دامن

کت و دامن مزون محبوب، شیک و کلاسیک

قطعا انتخاب یک دست کت و دامن مناسب کار ساده ای نخواهد بود ولی مزون محبوب در کنار شما خواهد بود تا بهترین انتخاب را داشته باشید.مزون محبوب برای مهمانی های رسمی شما بانوان زیباجو و با سلیقه کت و دامن های خاص و به روز را طراحی و ارائه می‌کند.انتخاب درست و مناسب با نیاز خود و مکانی که کت و دامن را می‎پوشید، بر شخصیت کاری و انسانی شما تاثیر می‌‏گذارد‌.

 

 

چه پارچه هایی برای دوخت کت و دامن مناسب هستند؟

پارچه های بسیار زیادی برای دوخت کت و دامن مناسب هستند، اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که آیا مدل لباسی که انتخاب کرده اید با پارچه ی مورد نظر شما همخوانی دارد یا نه؟ پارچه های فلانل،مازراتی،توری،شانتونگ،لنین،پوپلین،نخی و کشمیر،پشمی،چرم انواع پارچه هایی است که مزون محبوب برای دوخت کت و دامن زنانه به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهد. نکاتی که در هنگام سفارش کت و دامن مجلسی مزون محبوب بهتر است رعایت کنید

نکات طلایی خرید و سفارش کت و دامن از مزون محبوب 


در هنگام خرید و سفارش کت و دامن از مزون محبوب، بهتر است برای اینکه زیباتر به نظر برسید نکاتی را در نظر بگیرید:

  • رنگ کت و دامن، لباسی که در زیر کت و دامن استفاده می‌کنید به طور مثال جوراب شلواری و تاپ شما باید مناسب با کت و دامنی باشد که انتخاب می‌کنید. رنگ کت و دامن برای خانم‎های مسن ، رنگ‎های تیره هستند؛ رنگ‎های شادی چون قرمز، صورتی، سبز نیز برای مجالس رسمی و بانوان جوانتر گزینه مناسبی است. در انتخاب رنگ کت و دامن می‌توان از رنگ های مکمل نیز استفاده کرد.
  • یکی از گزینه ‎های عالی برای همراهی با کت و‎ دامن مجلسی، کفش پاشنه‎‌دار کلاسیک می‌‎باشد که مکمل خوبی برای پوشش کت و دامن شما خواهد بود. پس لازم است هارمونی و ترکیب رنگ کت و دامن با کفش نیز مد نظر قرار بگیرد.
  • بانوانی که قد کوتاهی دارند، بهتر است که دامن‌‏هایی تا بالای زانو بر تن کنند تا قدشان بلندتر دیده شود. اندام توپر بهتر است از لباس ‎های مجلسی با یقه هفت کمک بگیرند تا زیبایی بیشتری را به اندام خود ببخشند.

  • برای خانم‎هایی که اندام ظریف دارند‏ کت و دامن پف دار بهترین گزینه است.
  • با توجه به تمام مواردی که ارائه شد باید دقت کنید که در زمان خرید کت و دامن موارد فوق را رعایت کنید تا یک دست کت و دامن شیک به همراه ملزومات آن برای مراسم و مهمانی های خود انتخاب کنید.
MEZONMAHBOB

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.