کت و شلوار

مدل های کت و شلوار مزون محبوب، تک و منحصر به فرد

 

کت و شلوار زنانه از پرسفارش ترین آیتم های مجموعه مزون محبوب است که هرساله متناسب با فصل و سلیقه بانوان زیباجوی عزیز انواع مختلفی از کت و شلوار زنانه و دخترانه را در جدیدترین طرح و رنگ عرضه می‌کند تا شما عزیزان خاص ترین مدل های کت و شلوار زنانه را در کمد لباس های خود داشته باشید. برای ارائه مشخصات دقیق کت و شلوار زنانه، بهتر است نوع کت و شلوار و همچنین سایز مورد نظرتان مشخص باشد.

مشخصات کت و شلوارهای مزون محبوب

کت و شلوار هایی که طراحان و خیاطان مزون محبوب تهیه می‌کنند شامل موارد زیر می‌باشد: - نوع پارچه:در مزون محبوب، پارچه‌های مختلفی مانند پنبه، پلی استر، نخ و ... برای تولید کت و شلوار زنانه استفاده می‌شوند.بهترین جنس پارچه برای دوخت کت و شلوار، کرپ است که با ایستایی منحصربفردش،باعث محبوبیت هرچه تمام کت و شلوار در بین لباس‌های مجلسی زنانه شده است.شما عزیزان می‌توانید پارچه های دلخواه خود را به مزون ارائه دهید تا طرح مدنظرتان را روی آن پارچه پیاده نماییم.

- طرح و رنگ: کت و شلوار زنانه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی دوخته و آماده می‌شوند.

- سایز: کت و شلوار زنانه XS، S، M، L و XL است که با اندازه گیری های دقیق شما مناسب سایزتان، کت و شلوار آماده می‌شود.

- جیب: برخی از کت و شلوارهای زنانه دارای جیب‌های داخلی و خارجی هستند که به شما امکان نگهداری و حمل اشیاء را می‌دهند.

- بسته شدن: کت و شلوار زنانه ممکن است با زیپ، دکمه، و یا قزن ... بسته شوندکه بسته به سلیقه بانوان عزیز قابل اجراست.

- جزئیات: برخی از کت و شلوارهای زنانه دارای جزئیات مختلفی مانند طرح دوخت، گردنبند،مروارید،نگین و ... هستند. برای مثال، کت و شلوار مجلسی با پارچه‌ی نخی یا شیفون، طراحی مناسب برای موقعیت های رسمی و مهمانی‌ها هستند. در عوض، کت و شلوار اسپرت با پارچه‌ی لیکرا، طراحی ساده و جیب‌های بیشتر، برای فعالیت‌های ورزشی مناسب هستند.اگر به عنوان یک خانم مدیر فعالیت می‌کنید پوشیدن کت و شلوار مازراتی و یا کرپ به شما استایل جذابی می‌بخشد.

در هر صورت، مهمترین چیز این است که شما باید یک کت و شلواری برای خود انتخاب کنید که با شما و سلیقه‌ی شما هماهنگ باشد، قیمت کت و شلوارهای مزون محبوب برای اطلاع از قیمت کت و شلوار زنانه در مزون محبوب باید بگوییم مدل های متنوع با پارچه های گوناگون برای کت و شلوار زنانه وجود دارد که با توجه به نوع پارچه و مدلی که انتخاب خواهید کرد قیمت کت و شلوار زنانه تعیین خواهد شد و یک قیمت ثابت برای انواع کت و شلوار نمی توان ارائه داد. شما عزیزان با مراجعه به مزون محبوب می‌توانید از تعرفه کت و شلوار و کت و دامن و کت تک مطلع شوید.

MEZONMAHBOB

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.