مانتو

مانتوهای مزون محبوب،خاص و پرطرفدار!

همه بانوان موقع خرید مانتو علاوه بر ظاهر جذاب آن به ترکیب رنگ ، نوع دوخت و البته جنس پارچه آن دقت می‌کنند به همین دلیل ابتدا مانتو را پشت ویترین یک مغازه و یا در یک مزون می‌بینند اگر از ظاهر و مدل آن خوششان آمد سپس پارچه مانتویی را لمس می کنند تا از کیفیت جنس پارچه نیز خاطرشان جمع شود. اگر تمامی این سه مرحله به خوبی پیش رود و مورد پسندش باشد سپس درخواست پرو دارد تا آن را به تن کند.

البته ناگفته نماند که قیمت مانتو نیز یکی از فاکتورها برای خرید مانتو است.در مزون محبوب فاکتورهای مهم جنس، کیفیت و طرح و مدل و قیمت مناسب در نظر گرفته شده است تا خاص بودنتان به دیگران اثبات شود. خصوصیات مانتوهای مزون محبوب در مزون محبوب سفارش انواع مدل های مانتو، مناسب با فصول سال و مناسبت های مختلف طبق سلیقه بانوان زیباجو با بهترین کیفیت دوخت ارائه می‌شود.مانتوهای اسپرت که شامل اسپرت دخترانه و اسپرت زنانه می‌اشد و نیز مانتوهای مجلسی ، مانتوهای رسمی که شامل مانتو اداری و مانتو مدارس است، به راحتی در مزون محبوب قابل سفارش می‌باشد. پارچه هایی که خیاطان حرفه ای مزون برای دوخت مانتو به شما پیشنهاد می‌کنند با در نظر گرفتن استایل و سن و رنگ پوست و نوع مراسم و یا مناسبتی است که می‌خواهید در آن حضور پیدا کنید.

و اما بعضی از خانم ها ترجیح می‌دهند با خرید پارچه به انتخاب و سلیقه خودشان و با مراجعه به مزون ، صاحب مانتوی دلخواه خودشان شوند برای این امر باید ابتدا برای انتخاب پارچه نکاتی را مد نظر قرار دهند: در خرید پارچه ابتدا باید ویژگی و مشخصات اصلی انواع پارچه مانتویی را بدانند و متناسب با مدل دوخت مانتو، فصل سال و گوناگونی سلیقه ها ، ویژگی های کلی پارچه مصرفی را در نظر بگیرند.

  • پارچه های کشی یا غیر کشی: پارچه مانتویی می تواند تخت بافت یا به اصطلاح تار و پودی باشد که در این صورت کش نمی آیند. کشی بودن پارچه در بدن نما بودن مانتو نقش بسزایی دارد. مشکل عمده پارچه های کشی در بعد شستشو است که امکان دارد دچار آبرفت شود و باعث تنگی مانتو شود. مزیت عمده کش هم این است که از چروک شدن پارچه جلوگیری می کند.

  • زیر دست : حس لامسه خریدار مهم ترین نقش را در خرید پارچه مانتویی ایفا می کند.لطافت و زبری پارچه بسیار فاکتور مهمی است. میزان چروک پذیری : این روز ها هیچ کس فرصت اتو کشیدن ندارد. امروزه هم که همه می دانند باید ابتدا گوشه ای از مانتو را در دست مشت می کنند تا چروک پذیری پارچه را بسنجند.

  • ضخامت : برای تهیه پارچه مانتو برای فصول سرد ، پارچه ضخیم مناسب است و پارچه های پشمی، خزدار و فوتر در اولویت انتخاب قرار می‌گیرند. و برای فصل بهار و تابستان که هوا گرم تر است پارچه های نخی و نازک گزینه مناسبی هستند.

  • ساده رنگی یا طرح دار بودن : اگر دوخت مانتو اداری مد نظر باشد رنگ های مشکی سرمه ای و طوسی برای مانتو محبوب تر است.پارچه های رنگهای روشن و چهارخانه نیز در بین نوجوانان و جوانان نیز طرفداران بیشتری دارد. رنگ پارچه و کیفیت ثبات آن در شست و شو : کیفیت رنگ پارچه و ثابت بودن آن با توجه به شستشوی مانتو، حتما باید مد نظر قرار بگیرید.

قیمت مانتو در مزون محبوب

با توجه به خاص بودن مدل ها و طرح های مانتوهای مزون محبوب ، مطابق با سلیقه همه افراد دوخت مانتو انجام می‌شود و قیمت مانتو در مزون محبوب بسیار مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده تا شما عزیزان مانتوی دلخواه خود را سفارش داده و مانند نگینی در جمع بدرخشید.

MEZONMAHBOB

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.