شلوار کتان

با شلوار کتان مزون محبوب استایل جدیدی را تجربه کنید

معمولا خانمهای شیک پوش دوست دارند لباسهای متنوعی داشته باشند و استایل های مختلفی رو تجربه کنند ودر عین حال شلوار پارچه ای یا جین رو دوست ندارند بهترین گزینه برای این بانوان با سلیقه شلوار کتان زنانه می باشد که بسیار جذاب است و با لباس های دیگر به راحتی ست می‌شود. در واقع شلوار کتان از دسته شلوارهای نیمه رسمی و کلاسیک است که به راحتی میتوان در مکان های مختلف استفاده کرد . انتخاب اول بانوان و دخترانی که تیپ های میانه را دوست دارند شلوار کتان است زیرا نسبت به شلوار پارچه ای اسپرت تر و نسبت به شلوار جین رسمی تر می باشد .

مدل های شلوار کتان مزون محبوب

شلوار کتان زنانه از نظر اندازه ، قد ، راسته یا دم پا و نوع دوخت و برش به انواع مختلفی تقسیم می‌شود و مدل های متنوعی مانند شلوار کتان دم پا کش ، شلوار کتان مام فیت ، شلوار کتان راه راه ، شلوار گت کتان ، شلوار بگ کتان و شلوار کتان دخترانه گشاد دارد . که یکی از ویژگی های مهم در انواع مدل های شلوار کتان زنانه زیبایی ، جذابیت و راحتی ، مقاومت بالا ، دیر چروک شدن و اتوکشی راحت اشاره کرد .

کیفیت و جنس ، اصل مهم در مزون محبوب

چند نوع پارچه کتان در بازار وجود دارد که بسته به نوع الیاف و جنس پارچه متفاوت است . مزون محبوب برای دوخت شلوار کتان از بهترین نوع پارچه کتان با قوی ترین الیاف طبیعی که بسیار انعطاف پذیر بوده و باعث راحتی پوشش می‌شود و نفوذ پذیر و خنک برای فصل تابستان می باشد . یکی از مشکلات بانوان درشت اندام ، خرید شلوار سایز بزرگ است که مزون محبوب برای این عزیزان شلوار کتان سایز بزرگ زنانه را طراحی کرده که به راحتی و سهولت با قیمتی مناسب در دسترس این بانوان گرامی قرار دارد .

قیمت شلوار کتان مزون محبوب

برای خرید لباس علاوه بر زیبایی و کیفیت ، قیمت نیز اصلی مهم برای افراد می‌باشد. در بازار انواع مختلف شلوار اسپرت،جین، کتان زنانه وجود دارد که قیمت هر کدام از آنها متفاوت است ، در مزون محبوب انواع مدل و طرح های مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب وجود دارد که قیمت شلوار کتان را طوری در نظر گرفته که بانوان با سلیقه و شیک پوش با قیمتی استثنایی در جمع بدرخشند .

MEZONMAHBOB

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.