پیراهن

پیراهن های مزون محبوب، خوش طرح و خوش دوخت پیراهن زنانه

یکی از لباس هایی است که در کمدهای بانوان یافت می‌شود و بسته به نوع مراسم و یا فعالیتی که مد نظر شان است کاربرد دارد. در مزون محبوب انواع پیراهن مجلسی، راحتی و اسپرت با پارچه های و طرح های متنوع طبق سلیقه مشتریان عزیز دوخته و آماده می‌شوند. جنس پیراهن هایی که خیاطان و طراحان مزون محبوب تهیه می‌کنند بستگی به نوع آب و هوا و نوع مراسمی که مد نظر است متفاوت می‌باشد. مثلا پارچه‌های پیراهن مجلسی از بهترین پارچه های گیپور، ساتن و … در نظر گرفته می‌شوند و برای پیراهن های راحتی و اسپرت معمولا از پارچه های نخی ، ویسکوز و … مزون محبوب در کنار شماست تا بهترین و به روزترین پیراهن ها را برای شما مهیا کند.

خصوصیات پیراهن های زنانه مزون محبوب

۱- جنس با کیفیت: پیراهن های زنانه از جنس با کیفیت و نرم تهیه شده می‌شوند تا راحتی و آسایش بیشتری به بدن و استایل بانوان محترم بدهد.

۲- طراحی مناسب: طراحی پیراهن های زنانه به گونه‌ای است که برای فعالیت‌های روزمره و ورزشی و یا مراسم و دورهمی ها مناسب بوده و در عین حال شیک و جذاب می‌باشد.

۳- تهویه مناسب: پیراهن های زنانه مزون محبوب با توجه به انواع آن دارای تهویه مناسب بوده تا در فصول گرم سال و در محیط‌هایی با دمای بالا نیز ، بانوان چه در مراسم و مناسبت باشند و چه پیراهن راحتی و اسپرت به تن داشته باشند ، در آن احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

قیمت پیراهن های مزون محبوب

پیراهن‌هایی که در مزون محبوب آماده می‌شوند بسته به طرح آن و نوع پارچه و متریالی که در آن استفاده می‌شود، متفاوت خواهد بود. ولی مزون محبوب این اطمینان را به بانوان زیباجو و شیک پوش می‌دهد که قیمت پیراهن‌های مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است و با خرید پیراهن از مزون محبوب، صاحب یکی از بهترین و خاص ترین پیراهن ها می‌شوید.

 

MEZONMAHBOB

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.