مانتو مدرسه دخترانه

مانتو دخترانه جز البسه ای است که تهیه آن قبل از شروع فصل مدارس،  دغدغه خانواده ها محسوب می‌شود. البته این در دهه اخیر مدارس به صورت عمده سفارش مانتو مدارس دخترانه یا همان اونیفوم مدارس خود را به یکی از تولیدی ها و یا مزون ها می‌سپارند تا با یک دست بودن آنها ، نظم خاصی را به مانتو شلوار دختران بدهند. 

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا خصوصیات مانتو مدارس دخترانه شیک و راحت را  که مزون ها و تولیدی ها باید  به آن دقت کنند را بیان کنیم.

یکی از خصوصیات مهم مانتو مدرسه شیک دخترانه، می‌تواند کیفیت پارچه باشد. پارچه‌هایی مانند نخ، پشم، و یا مخلوطی از این دو، برای ساخت مانتو مدرسه استفاده می‌شود. این پارچه‌ها به دلیل مقاومت در برابر سایش و خراش، از کیفیت بالایی برخوردارند و با توجه به فصل سرما، از پوشیدن آنها برای دختران به صورت دائمی استفاده می‌شود.

طراحی و نوع مانتو نیز بسیار مهم است. مانتوهای با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، وجود دارند. بسته به پوشش مورد نیاز و سلیقه شخصی، دختران می‌توانند یک مانتو مناسب برای خود انتخاب کنند. همچنین، مانتوهایی با جیب‌های کافی و دکمه‌های قوی نیز محبوبیت بسیاری در بین دختران دارند.

ویژگی دیگری که برای مدل مانتو مدرسه شیک دخترانه مهم است، قابلیت ست کردن آن با سایر لباس‌ها است. مانتو مدرسه شیک دخترانه، می‌تواند با پیراهن‌ها، تی‌شرت‌ها، و شلوارهای مختلف ست شود. در نتیجه، مانتو مدرسه شیک دخترانه باید دارای طرحی شیک و کیفیتی بالا باشد که با تمامی سلیقه‌ها و سایر لباس‌ها ست

ویژگی های مانتو مدارس مزون محبوب 

مانتو های مدارس باید به گونه ای طراحی شوند که در عین راحتی برای استفاده از آنها طی چندین ساعت، دارای مدلی شیک و برای اندام‌های مختلف دخترانه با هر سایز مناسب باشند که این نکته در تولید مانتو مدارس در مزون محبوب اعمال شده است. 
از جمله نکات رعایت شده در طراحی و دوخت مانتو مدارس در مزون محبوب ، جیب دار بودن آنها میباشد زیرا دارا بودن جیب در مانتو مدارس بسیار کاربردی و از ضروریات میباشد. 
مانتو مدارس مزون محبوب در انواع مختلف و در هر رنگ قابل سفارش میباشد و از بهترین نوع جنس پارچه جهت دوخت مانتوها استفاده می‌شود تا با  شستشوی مداوم جنس و رنگ پارچه ثابت بماند. زیرا مانتو مدارس از جمله لباس‌هایی است که بطور مرتب و گاهی روزانه شسته می‌شود و باید از پارچه هایی استفاده شود که با شستشوی مکرر وانرفته و خراب نشوند و رنگ پارچه تغییر نکند. 
مانتو مدارس در مزون محبوب در تمامی مقاطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان، طراحی و تولید می‌شود.

خاص بودن لباس دانش آموزانتان را با مزون محبوب تجربه کنید! 

در سال‌های اخیر و با تغییر سبک مدارس، مدلها و رنگ بندی مانتو مدارس در هر مقطع و هر مدرسه ای متفاوت و حالت رقابت به خود گرفته است، زیرا هر مدرسه سعی می‌کند در انتخاب مدل و رنگ مانتو فرم دانش آموزان خود سلیقه و دقت زیادی به خرج دهد.
تنوع مدلهای مانتو مدارس دخترانه می‌تواند شامل انواع مدلهای جیب برای نمای شیکتر مانتو، تزئینات ظریف مانند مغزی دوزی یا مدلهای متنوع یقه و سر آستین مانند آستین ساده، پاکتی یا چاک دار بودن باشد. 
فرم مدارس فقط شامل مانتو نیست و شلوار هم جزو فرم مدارس محسوب می‌شود. دوخت شلوار با الگوی مناسب و تنخور راحت و دقیق کاریست که مهارت بالایی را در امر خیاطی می‌طلبد ، پس اگر مزون محبوب را برای مانتو مدارس دخترانه ی دانش آموزانِ مدرسه ی خود انتخاب کرده اید، باید خیالتان ازین بابت کاملا راحت باشد؛ زیرا خیاطان باتجربه و ماهر مزون محبوب در این امر دقت عمل بالا و کافی را دارا هستند. 

خرید مانتو مدارس از مزون محبوب

مزون محبوب با سال‌ها تجربه در امر دوخت، تولید و طراحی فرم و مانتو مدارس دخترانه در تمام مقاطع تحصیلی، یعنی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، می‌تواند به تمام نیازهای شما در مورد خرید مانتو مدارس پاسخی مناسب دهد و حتی سفارشات با تعداد بالا را در مدت زمانی کوتاه با قیمت مناسب و بهترین کیفیت تحویل شما عزیزان دهد.

MEZONMAHBOB

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.